#1 2010-10-28 16:02:13

tenzo55

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 8
Punktów :   

Prawdziwe podanie na GM'a.

1. Czym się zajmujesz na co dzień - uczysz się, studiujesz, pracujesz?

Na codzien uczę sie w gimnazjum, mam na imię Bartek i mam 16 lat.Gram w piłkę nożna w siatkówke i bilarda

2. Jakie masz zainteresowania poza grą i forum?
Chcę być informatykiem ponieważ dobrze znam sie na pc( chodzi tu o naprawe). Uczęszczam także na praktykach mechanika samochodowego.

3. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą pracę jako Mistrz Gry i co skłoniło Cię do złożenia podania?

Chcę zostać GM'em, ponieważ lubię robić przeróżne zua, eventy, a także robić porządek z ludźmi grającymi na nielegalnym oprogramowaniu typu skill hack, dmg hack speed hack... Jest tego dużo. Oczywiście nie będę działał bez odpowiednich dowodów.

4. Ile czasu w ciągu doby jesteś w stanie poświecić na wykonywanie obowiązków Mistrza Gry?

Na pracę GM'a codziennie mogę poświęcic ponad 4 godziny.

5. Co innego przemawia za tym, żeby to właśnie Ciebie przyjąć? Masz doświadczenie w administracji? Uważasz, iż posiadasz cechy charakterystyczne dla dobrego Mistrza Gry? Jakie to cechy?

Jestem osobą którą cieżko wyprowadzić z równowagi. Jestem kulturalny, miły. Nie jestem jakimś PóKemóneM ani no lifem.
Rzadko kiedy popełniam błędy ortograficzne.

Moje doświadczenie w metin2 :

W Metin2PL mam postać 61 lvl Nick : S3b4sti4n na serwerze Grymuar. W metina gram 2,5 roku.

Pozdrowienia dla Teamu.


Podanie przyjęte


przechodzisz do finału
Jozin09

Ostatnio edytowany przez tenzo55 (2010-11-04 10:17:14)

Offline

 

#2 2010-10-28 16:09:00

Rhiss

Moderator

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Prawdziwe podanie na GM'a.

Dzięki za pozdro... Teamu jeszcze nie ma ale to pomińmy . Co do  tego zapisku,  najlepsze podanie jakie tutaj jest masz 1. miejsce. Módl się aby nikt cie nie przebił...

Offline

 

#3 2010-10-28 17:53:18

Jozin09

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Prawdziwe podanie na GM'a.

Tak tak wszystko ładnie i tak musi wyglądać podanie tak jak kolega wyżej powiedział 1 miejsce

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wena.pun.pl www.sportoweforum.pun.pl www.csmaps.pun.pl www.elfbotng.pun.pl www.godsfromhell.pun.pl